"با مشاوره با کارشناسان این شرکت با هر میزان سرمایه و تحصیلات بهترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت آذربایجان را انتخاب نمایید."

جمهوری آذربایجان به ترکی آذربایجانی: Azərbaycan Respublikası بزرگترین کشور قفقاز و در شرق اروپا و در کنار دریای خزر است. پایتخت آن باکو است. کشورهای ایران در جنوب، ارمنستان و ترکیه در غرب، گرجستان در شمال غربی و روسیه در شمال آذربایجان قرار دارند. همچنین این کشور دارای مرز آبی با کشورهای ترکمنستان و قزاقستان در کنارهٔ دریای خزر است. جمعیت آذربایجان در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۰ میلیون نفر بوده‌ است. تولید ناخالص داخلی آن در سال ۲۰۱۹ معادل ۴۵ میلیارد دلار بوده ‌است که تولید ناخالص سرانه اهالی کشور را معادل ۴۵۰۰ دلار می‌کند.

جمهوری دمکراتیک آذربایجان که در ۲۸ می ۱۹۱۸ تأسیس شد، در ۱۹۲۰ به اتحاد شوروی ضمیمه شد.آذربایجان در ۱۹۹۱ استقلال خود را بازیافت.نوع حکومت جمهوری آذربایجان، جمهوری پارلمانی چند حزبی با یک مجلس قانون‌گذاری است. این جمهوری سکولار بوده و از سال ۲۰۰۱ به عضویت شورای اروپا در آمده است.

ثبت شرکت در باکو دایموند Baku Diamond آذربایجان

ثبت شرکت در کشور آذربایجان

ثبت شرکت در آذربایجان یکی از روش های مناسب در امر اخذ اقامت این کشور به حساب می آید. آذربایجان در امر ثبت شرکت در سطح جهان در سال ۲۰۱۹ رتبه ۱۶ را به خود اختصاص داده است. پروسه ثبت شرکت در آذربایجان در حال حاضر  ۳ تا ۷ روز به طول می انجامد.

منات پول و سرمایه باکو دایموند Baku Diamond

اقامت از طریق سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های اخذ اقامت آذربایجان با توجه به قوانین اقتصادی و تجاری این کشور و عقد معاهده های تجاری با کشور های دیگر که در سال های اخیر باعث رشد چشمگیر اقتصادی در این کشور شده است سرمایه گذاری در آذربایجان می باشد. سرمایه گذاری در آذربایجان در دو حالت خرید ملک تجاری و یا مسکونی و یا ثبت شرکت برای  امکان پذیر است.

ویزا آذربایجان باکو دایموند Baku Diamond

سپرده گذاری و یا خرید اوراق بهادار بورس

یکی دیگر از راه های مهاجرت به آذربایجان از طریق سرمایه گذاری خرید اوراق قرضه و سرمایه گذاری در بانک های این کشور می باشد. در آذربایجان شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت به واسطه سرمایه گذاری در اوراق قرضه برای افراد متقاضی امکان پذیر است. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه صد هزار منات می باشد.

خرید ملک و آپارتمان در باکو آذربایجان

خرید ملک و زمین در کشور آذربایجان

سرمایه گذاری در آذربایجان از طریق خرید ملک می تواند یکی دیگر از راه های اخذ اقامت این کشور به حساب آید. با توجه به رشد روز افزون اقتصاد در کشور آذربایجان و ورود مهاجران به این کشور جهت سرمایه گذاری و اخذ اقامت، این امر باعث شده برخی به فکر خرید ملک در این کشور باشند و به دلیل درخواست های بالا برای خرید ملک کشور آذربایجان شرایطی را برای افراد در نظر گرفته تا بتوانند ملکی در این کشور خریداری کنند این امر باعث شده میزان املاک متعلق به خارجی ها نسبت به سال های گذشته افزایش یابد. براساس قوانین آذربایجان اتباع کشورهای دیگر حق خرید زمین را ندارند و باید ملک مسکونی یا تجاری خریداری کنند. حداقل میزان سرمایه گذاری جهت خریدملک در آذربایجان ۱۰۰ هزار منات می باشد. البته وکلای این مجموعه روش هایی قانونی جهت خرید زمین نیز ارائه می دهند

ویزا اقامت کار و استخدام باکو دایموند Baku Diamond

اقامت در کشور آذربایجان با استخدام و کار

یکی از متداول ترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت در آذربایجان مانند دیگر کشورها اخذ ویزای کاری و مهاجرت کاری می باشد. با توجه به اینکه نرخ بیکاری در آذربایجان درحدود ۴ درصد در سال ۲۰۱۹ اعلام شد، این نرخ اعلام شده نشان دهنده این است که شرایط کار در این کشور مناسب است و افراد متخصص می توانند وارد بازار کار آذربایجان شوند. مواردی که در ورود فرد به بازار کار در آذربایجان تاثیرگذار است مدرک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان، شرایط جسمانی و فیزیکی فرد و وضعیت تأهل می باشد. کار در آذربایجان می تواند فرصت مناسبی برای افراد ایجاد کند تا به راحتی اقامت دائم خود را پس از ۵ سال اخذ نماید البته اقامتی که در ابتدا برای فرد صادر می شود یک ساله و قابل تمدید می باشد.

تحصیل در کشور آذربایجان و باکو دایموند Baku Diamond

اقامت آذربایجان از طریق تحصیل

تحصیل در کشور آذربایجان یکی از راه های غیر مستقیم برای اخذ اقامت کشور آذربایجان و مهاجرت به این کشور زیبا می باشد. تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی با رشته های فنی و مهندسی و پزشکی با تنوع و کسب مدارک علمی معتبر برای دانشجویان در دانشگاه های بین المللی امکان پذیر می باشد.

ثبت نام و ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری از سطوح تحصیلی هستند که در کشور آذربایجان با تیم مشاوره باکو دایموند (الماس باکو ) برای شما و خانواده میسر خواهد بود.

اخذ اقامت از طریق سپرده گذاری بانکی

فوری

شما می‌توانید با سرمایه گذاری حتی در یک سپرده بانکی جهت دریافت پاسپورت این کشور اقدام کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با روش گرفتن پاسپورت کشور آذربایجان از طریق سرمایه گذاری در سپرده بانکی آشنا شوید.

اخذ اقامت از طریق تحصیل در آذربایجان

فوری

یکی از روش های آسان برای مهاجرت به این کشور محسوب می شود که متقاضیان فراوانی را به خود جذب نموده است. برای تحصیل در این کشور قوانین و شرایط سختی وضع نشده است و متقاضیان خارجی و بین المللی می توانند به راحتی در تمامی مقاطع تحصیلی ادامه تحصیل دهند.

اخذ اقامت از طریق خرید خانه در باکو

فوری

طبق قانون آذربایجان، مردم محلی و خارجی ها می توانند اقدام به خرید ملک در این کشور کنند که این اقدام برای خارجی ها، اقامت را نیز در پی دارد. املاک به صورت مالکیت مطلق یا استیجاری قابل خرید هستند.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و فعالیت های اقتصادی

فوری

ثبت شرکت در جمهوری آذربایجان به دلیل نزدیک بودن به ایران و ارزان بودن هزینه زندگی در این کشور مورد توجه هموطنان گرامی ما بوده است. امکان تردد سریع و دسترسی به خطوط هوایی و زمینی و نزدیکی آب و هوا می تواند در این مهم مورد توجه باشد.

"هزینه های زندگی و اقامت در آذربایجان با توجه به مقرون به صرفه بودن مورد توجه بسیاری افراد قرار گرفته است و بدین لحاظ این کشور مقصد مهاجرتی افراد مختلفی قرار گرفته است. البته هزینه های زندگی بستگی به سبک زندگی افراد دارد."

دانشگاه آذربایجان باکو دایموند Baku Diamond

مقاطع تحصیلی دانشگاهی کشور آذربایجان

گذراندن دوره دبیرستان دانش آموزان را آماده می کند برای ورود به دانشگاه ، مقطع لیسانس در آذربایجان ۳ الی ۴ سال می باشد که دوره لیسانس اغلب به زبان آذری می باشد ولی در برخی دانشگاه ها به زبان انگلیسی نیز برگزار می شود. برای ورود به این مقطع فرد باید ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به همراه ریز نمرات ارائه دهد. اجازه کار دانشجویی در این مقطع ۱۰ الی ۲۰ ساعت در هفته می باشد.

ویزا و اقامت کشور آذربایجان با ازدواج باکو دایموند Baku Diamond

اقامت کشور آذربایجان با ازدواج و زندگی

یکی از راه های اخذ اقامت در آذربایجان ازدواج با اتباع این کشور می باشد. در صورتی که فردی با یکی از اتباع این کشور بر اساس قوانین موجود در این کشور ازدواج کند می تواند اقامت آذربایجان را اخذ نماید. لازم به ذکر است افرادی که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند باید دلایلی ارائه دهند تا ثابت نمایند که قصد آنها جدی در امر ازدواج است و صرفا ازدواج بهانه ای برای اخذ اقامت آذربایجان نیست. برای نیل به اقامت آذربایجان از طریق ازدواج افراد متقاضی باید مدارکی را ارائه دهند که نشان دهنده جدیت و واقعی بودن ازدواج آنها باشد .قوانین ازدواج در اکثر کشورها به یک شکل می باشد. لازم به ذکر است که زمانی که فرد به واسطه ازدواج اقامت آذربایجان را اخذ نمود در صورتی که اقامت فرد تبدیل به اقامت دائم نشده باشد و افراد اقدام به طلاق نمایند اقامت فرد متقاضی لغو می شود و وی باید به کشور مبدا خود بازگردد.

  • تحصیل دکتری در آذربایجان

تحصیل در مقطع دکترا در آذربایجان مانند دیگر کشورها مستلزم ارائه رزومه علمی قوی می باشد. رزومه نقش تعیین کننده ای در اخذ پذیرش در این مقطع دارد. البته ورود به دانشگاه های آذربایجان در مقطع دکترا مانند دیگر کشورها مستلزم اخذ تاییدیه از سوی استاد راهنما می باشد. در صورتی که رزومه علمی فرد از سوی استاد راهنما تایید شود وی می تواند برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور درخواست دهد.

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما

error: Content is protected !!