هتل سوفیا باکو Sofia Hotel Baku

دیدن بر روی نقشه
بدون امتیاز از 0 بررسی
0/5
100% oمهمانان توصیه می کنند

توضیح

 معرفی هتل صوفیا باکو

هتل ۳ ستاره صوفیا که تا چند ماه پیش هم با نام ایوا هتل باکو Baku Iva Hotel در بین آژانس های ایران معروف بود، اکنون با مدیریت جدید و نام جدید صوفیا در قلب ایچری شهر باکو آماده استقبال و پذیرایی از مهمان های ایرانی است. هتل صوفیا در یکی از کوچه های منطقه باستانی شهر باکو یا همان ایچری شهر Ichari Shahar به ترکی آذربایجانی İçəri Şəhər قرار گرفته است.

 

وقتی در کوچه های سنگفرش ایچری شهر نزدیک به هتل قدم می زنید انگار که به ۷۰۰ سال پیش برگشته اید. به زمانی که مردم شهر بادکوبه در این کوچه ها به این طرف و آن طرف می رفتند و گزمه های شهر نیز مشغول گشت زنی و تامین امنیت و آسایش مردم  شهر بودند. مخصوصا کوچه هایی که به هتل صوفیا ختم می شوند نسبت به سایر کوچه ها از حس باستانی تری برخوردارند. زیرا در این کوچه ها هیچ نوع وسیله نقلیه موتوری تردد نمی کند و عملا چیزی نیست که شما را از خیالپردازی های تاریخی تان باز بدارد.

با ۵ دقیقه پیاده روی در این کوچه های پر از آرامش و دیدن توریست های اروپایی و آسیایی و گاها ایرانی در حال قدم زدن، به خیابانی پر از کافه و مغازه های هنرهای دستی و سوغاتی های آذربایجان می رسید. اگر مسیرتان به سمت راست ادامه دهید، بعد از عبور از کنار یک مسجد کوچک و یک رستوران سنتی به کاخ شیروانشاهان و قلعه دختر باکو یا همان قیز قالاسی می رسید. قیز قالاسی در واقع خارج از ایچری شهر واقع شده و از آنجا به بعد شهر مدرن باکو شروع می شود. از کنار قلعه دختر حرکت می کنید و از طریق یک زیرگذر بسیار زیبا به بلوار ساحلی باکو می رسید. یا اینکه می توانید به ایستگاه قطار کابلی بر دامنه تپه ای که برج های شعله در آن قرار دارند رفته و با قطار به بالای بام باکو بروید و شهر و دریا را در یک طرف و برج های عظیم شعله باکو و هتل فیرمونت را در طرف دیگر به نظاره بنشینید.

 

هتل سوفیا باکو

 

هتل صوفیا (هتل ایوای سابق Iva Hotel) دارای ۲۲ اتاق دو، یک و سه تخته است. هتل فاقد آسانسور است و در نتیجه حس سنتی بودن بیشتری را به مهمان های اروپایی و آسیایی القا می کند. بهتر است بگویم که اکثر هتل های منطق ایچری شهر آسانسور ندارند ولی طبقات آنها از ۳ بیشتر نیست و به راحتی می توانید به اتاق تان بروید. در صورت همراه داشتن افراد سالخورده و کم توان هتلی در خارج از ایچری شهر را رزرو کنید و یا سفارش کنید تا اتاق تان در طبقه اول رزرو شود.

در آخرین طبقه هتل صوفیا رستوران کوچک و نقلی هتل قرار گرفته است. شما با اقامت در هتل صوفیا می توانید منظره ای بی نظیر از دریای خزر و برج های شعله را در موقع صرف صبحانه تماشا کنید و از فضا و زمان خود نهایت لذت را ببرید.

امکانات

آبگرم و سونا
استخر
اینترنت – وای فای
بخاری
پارکینگ
تلویزیون تخت
حمل و نقل فرودگاه
رستوران
سشوار
لباسشویی و خشکشویی
مرکز تناسب اندام
نمایش همه

قوانین

ورود به سیستم 14:00 PM
تا تاریخ 12:00 AM

اتاق ها

بررسی ها

امتیاز بررسی

0/5
بدون امتیاز
بر اساس 0 بررسی

نظرهای مسافرین

عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
ضعیف
0
بسیار بد
0

نتایج نظرها

خواب
0 /5
موقعیت
0 /5
خدمات
0 /5
نظافت
0 /5
اتاق ها
0 /5
0 بررسی در این هتل - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن نظر

Created with Sketch.
از $0,00 /night

مالک

کارشناس باکو دایموند

عضویت از سال 2020

نزدیک ترین هتل ها

هتل اطلس باکو Atlas Hotel Baku

0/5 بدون امتیاز0 بررسی
از $0,00/night

هتل آتروپات باکو Atropat Hotel Baku

0/5 بدون امتیاز0 بررسی
از $0,00/night

هتل مدرن باکو Modern Hotel

0/5 بدون امتیاز0 بررسی
از $0,00/night

هتل آستین بوتیک Austin Boutique

0/5 بدون امتیاز0 بررسی
از $0,00/night

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما

error: Content is protected !!