ثبت شرکت با باکو دایموند

تیم مشاوران باکو دایموند کشور آذربایجان را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می دهد

چگونه کار می کنیم؟

1

ثبت نام

شما با تکمیل فرم ثبت شرکت در باکو و یا تماس با مشاوران ما قدم اول را برداشته اید.

2

تکمیل جزئیات ثبت شرکت در باکو

با بررسی درخواست و تکمیل مدارک توسط شما نیمی بیشتر از راه را با موفقیت پیمودید

3

دریافت مجوز ها

در کوتاه ترین زمان بصورت قانونی شرکت شما در کشور آذربایجان ثبت و یا تاسیس می شود.

اگر به دنبال ایجاد کسب و کار و راه اندازی شرکت خود در یک کشور آزاد و تابع قوانین بین المللی هستید پیشنهاد ما ثبت شرکت در کشور آذربایجان است. وکلای مجرب ما مناسب ترین و بهترین روش راه اندازی کسب و کار بدون نیاز به سرمایه اولیه را دراختیار شما قرار خواهند داد و همراه شما تا موفقیت می باشند.

جمهوری آذربایجان با مساحتی در حدود ۸۶،۶۰۰ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ده میلیون نفر در شمال ایران قرار گرفته است. پایتخت این کشور باکو (شهر باد) بوده و لنکران و گنجه از شهرهای معروف این کشور است. این کشور به دلیل نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم به ایران و اینکه امکان مسافرت و تردد از مرز هوایی و هم از مرز زمینی از طریق مرز های آستارا و بیله سوار به این کشور وجود دارد، مورد توجه ایرانی ها چه برای سفرهای توریستی و چه به سبب سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آذربایجان می باشد.مطابق گزارش بانک جهانی در سال ۲۰۱۹، آذربایجان در رتبه ۱۴ رتبه بندی کسب و کار به دلیل جذابیت های سرمایه گذاری در بین ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. و از لحاظ رفاه زندگی در جایگاه ۲۳ قراردارد.

ثبت شرکت در آذربایجان می تواند در قالب یکی از موارد زیر صورت پذیرد.

بیشترین سود آوری در کسب و کار و شرکت ها در آذربایجان

باکو دایموند با استناد به مطالعات بین المللی و قوانین تجاری سرمایه گذاری و رونق کسب کار را در کشور آذربایجان برای شما تضمین می کند

مشارکت و همکاری با شرکت های بین المللی

تیم بازرگانی باکو دایموند بسته های پیشنهاد همکاری و هدف گذاری برای موفقیت در کسب و کار را با همکاری شرکت های بین المللی برای فعالان اقتصادی مهیا کرده است

ثبت و تاسیس شرکت و شعبه در کشور آذربایجان

تیم وکلا و مشاوران باکو دایموند با تجریه موفق و روابط قوی پیشنهاد همکاری و ثبت شرکت ها در کشور جمهوری آذربایجان را برای شما آسان و با هزینه های اقتصادی انجام می دهد.

ثبت شرکت در آذربایجان می تواند در قالب یکی از موارد زیر صورت پذیرد

ثبت شرکت با سهامی خاص در آذربایجان

این نوع شرکت توسط یک هئیت مدیره اداره می شود که می تواند توسط یک یا چند شخص حقوقی تأسیس شود که هر کدام دارای سرمایه متعارفی هستند که به شکل سهام تقسیم می شود. تفاوت این نوع شرکت با شرکت سهامی عام در این است که سهام این شرکت نمی تواند منتقل شود و یا به مردم واگذار شود.

ثبت شرکت با سهامی عام در آذربایجان (JSC)

این نوع شرکت جهت فعالیت در مقیاس بزرگ تر از شرکت های با مسئولیت محدود طراحی شده است که توسط یک یا چند موسس یا افراد و اشخاص حقوقی تشکیل می شود. یک صندوق مشخص به سهام اختصاص داده می شود و شرکت می تواند سهام خود را آزادانه منتقل کند و در اختیار عموم قرار دهد. سهامداران شرکت به میزان بدهی و وظایف محوله خود در شرکت سهیم هستند. این نوع شرکت بایستی از هئیت مدیره، شورای نظارت و کمیسیون حسابرسی که در نشست عمومی سهامداران انتخاب می شوند تشکیل شود.

ثبت شعبه شرکت خارجی در آذربایجان

این نوع شرکت، توسط شرکت های که در کشور خود صاحب شرکت بوده و به دلیل گسترش فعالیت های خود در کشور آذربایجان قصد تاسیس نمایندگی یا شعبه را دارند پیشنهاد می شود.شعبه شرکت تنها یک موسسه گسترش دهنده یک نهاد قانونی در کشور آذربایجان است و رفتار های مالیاتی آن برابر شرکت های سهامی می باشد و می توانند سود حاصل از فعالیت های خود را به خارج از کشور انتقال دهند.ثبت این حساب ها در نهاد های دولتی آذربایجان الزامی می باشد و همچنین شعبه یک نهاد قانونی می باشد که باید بر اساس بازاریابی و تبلیغات شرکت اصلی خود در آذربایجان فعالیت کند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آذربایجان (LLC)

این نوع شرکت، بیشترین نهاد تجاری در آذربایجان می باشد و برای هر نوع تجارتی در آذربایجان مناسب می باشد. محدودیتی برای حداقل سرمایه و یا تعداد افرادی که قصد سرمایه گذاری در این نوع شرکت را دارند وجود ندارد. در این نوع شرکت بنیان گذار شرکت می تواند علاوه بر سهم خود در سرمایه اولیه مسئولیت های بیشتری را بر عهده گیرد.

ثبت شرکت با مشارکت عمومی در آذربایجان (GP)

این مدل شرکت بین دو یا چند شخص قانونی که می توانند بنیانگذاران این شرکت باشند تشکیل می شود که کلیه افراد به صورت کامل مسئول بدهی ها و امور کسب و کار در این شرکت می باشند.

ثبت شرکت با مشارکت محدود در آذربایجان (LP)

شرکت با مشارکت محدود LP در آذربایجان همانند شرکت های مشارکت عمومی می توانند توسط حداقل دو یا چند فرد حقیقی یا یک شرکت تاسیس شود و اما همه ی آنها مسئولیت نا محدود نخواهند داشت و حداقل یک نفر می تواند بصورت کامل مسئولیت داشته باشد و این شخص می تواند در مسئولیت های کار آفرینی مشارکت نداشته باشد .

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما

error: Content is protected !!