گشت شهری در باکو

پیشنهاد ویژه تور شهر باکو

  • ورود مسافر به فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو و انجام استقبال فرودگاهی و خوش آمد گویی توسط راهنمای تور (لیدر) باکو دایموند و سپس ترانسفر و ورود به هتل در ساعت مشخص شده ، طبق استاندارد بین المللی ورود به هتل ساعت ۱۴ در صورت درخواست ورود قبل از موعد، هزینه نیم شارژ (به دو صورت یکی در موقع عقد قرارداد و دیگری در زمان ورود به هتل) دریافت می‌گردد و بعد از ورود به هتل و تحویل اتاق وقت آزاد برای استراحت و رفع خستگی و انجام کارهای شخصی مسافر و عصر وقت آزاد جهت گشت در مرکز شهر و شب برنامه موسیقی در رستوران که آپشنال می باشد.

گشت شهری باکو

برنامه ترانسفر رفت و برگشت ، تور لیدر فارسی زبان، بازدید از مرکز فرهنگی حیدر علی اف ، شهر قدیم و قلعه دختر ، خیابان شهید لر ، کاخ شیر وان شاه ، بازدید از پارک بلوار، موزه فرش، ونیز باکو و خدمات جانبی که با پیشنهاد شما قابل برنامه ریزی و اجرا می باشد.

تور خاطره ماندگار باکو

در این تور اختصاصی به همراه عکاس حرفه ای از المان ها و نمادهای شهر زیبای باکو بازدید می کنید و عکس هایی ماندگار از خود و خانواده محترمتان گرفته می شود و در انتها تمامی عکس ها خدمتتان تقدیم می گردد.

تور آتشگاه باکو

آتشگاه باکو ساختمانی قلعه مانند در منطقه سوراخانی شهر باکو جمهوری آذربایجان می‌باشد.این محل از مجتمع پنجگانه‌ای تشکیل می‌شود که دارای یک حیاط است که توسط خانه‌های روحانیان زرتشتی محاصره شده‌ است. در وسط حیاط محرابی وجود دارد که در قرن‌های ۱۷ و ۱۸ بنا شده‌ است. این مجتمع در سال ۱۹۷۵ به موزه تبدیل شد و امروزه هر سال ۱۵۰۰۰ گردشگر به دیدن این محل می‌آیند. آتشگاه باکو در سال ۱۹۹۸ نامزد رفتن به فهرست میراث جهانی یونسکو شد.

تور منطقه گردشگری یانار داغ

منطقه “یانار داغ”، که در زبان پارسی “کوه همیشه شعله ور” معنا می شود، نام منطقه ای گردشگری در کشور آذربایجان است که سالانه افراد بسیاری را به این کشور می کشاند. آتش یانار داغ ۴ هزار سال است که می‌سوزد و هیچ گاه خاموش نشده است. حتی باران، برف و باد هم نتوانسته‌اند آن را خاموش کنند.

گالری تصاویر تور شهر باکو

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما

error: Content is protected !!